Perili Evler (Ruhçuluk Üzerine) 40 %

Perili Evler (Ruhçuluk Üzerine)

150.00 TL 250.00 TL
  • Sayfa Sayısı : 408
  • Kağıt Kalitesi : enzo
  • Ebatlar : 13.5 x 21 x 2.04
  • Barkodu : 9786253741594

Kitap Tanıtım Yazısı : Arka Kapak
Nicolas Camille Flammarion: (1842-1925) Fransız gökbilimci ve yazar.
Astronomi ile ilgili popüler bilim çalışmaları, erken dönem bilim kurgu romanı, psişik araştırmalar ve ilgili konular üzerine çalışmalar da dâhil olmak üzere elliden fazla eserin üretken bir yazarıdır 1924 tarihli Les Maisons Hantees (Perili Evler) adlı kitabında, bazı nadir durumlarda hayaletlerin ayrılan ruhlardan kaynaklandığı, diğerlerinin ise "yaşayan bir kişinin psişik gücünün uzaktan eylemi" nedeniyle meydana geldiği sonucuna varmıştır. Camille Flammarion, spiritüalizm ve materyalizm arasındaki derin uçurumu keşfederken, okuyucuyu gerçeküstü bir araştırma yolculuğuna çıkarır. Bilimin sınırlarını zorlayan ve ötesine geçen bir kurguyla, hayatta kalmanın deneyimsel kanıtlarını, perili evlerin gizemlerini ve paranormal olayların ardındaki gerçekleri araştırır.
Bu başyapıt, ötesini merak eden ve gerçeğin peşinden giden herkes için vazgeçilmez bir kaynaktır. Flammarion, bilimin ışığında spiritüalizmi ele alarak, okuyucuları akıl ve ruhun derinliklerine doğru unutulmaz bir yolculuğa çıkarır.
Dorlion Yayınları olarak 1924 tarihli bu değerli çalışmayı Türkçeye ilk defa tercüme ederek ve düzenleyerek değerli okurlarımızla buluşturmaktan mutluyuz

Henüz ürüne yorum yapılmamıştır. İlk sen yorum yapmak ister misin ?