Organik Ahlaktır 25 %

Organik Ahlaktır

183.75 TL 245.00 TL
  • Sayfa Sayısı : 392
  • Kağıt Kalitesi : enzo
  • Ebatlar : 13.5 x 21 x 2.22
  • Barkodu : 9786254191350

Sağlıklı yaşam deyince aklımıza gelen bir hastalık ve güçsüzlük halinin olmaması, bedenen, ruhen ve sosyal bakımdan tam bir iyi olma durumudur.
Sağlıklı yaşam için sağlıklı beslenme, barınma, bulaşıcı hastalıklardan korunma, erken teşhis ve tedavi çok önemlidir. Sosyal devletin görevi de bu olanakları ve koşulları bireylere sağlamaktır.
Sağlıklı ve kaliteli yaşamın, bireylerin refah ve mutluluğunu arttırmada organik (katkısız, ilaçsız, hormonsuz, vs.) beslenme, gıda güvenilirliği, temiz hava vb. temel unsurlar olduğu göz önünde bulundurulmalıdır.
Gelecek nesillerin sağlığı ve devamı için bir an önce doğal yaşam koşullarına tekrar dönmek, kapitalizmin etkisinden kurtulmak, bilinçli ve ahlaklı üretici, bilinçli tüketici olmak için çaba göstermeliyiz. Doğayı cehaletin ve sömürü sisteminin elinden kurtarmak hepimizin görevidir.
“Gelecek, çok farklı bir yarının hayali içinde zorluklarla mücadele edenler ve bu noktaya varmak için gereken dönüşümü ciddi biçimde ele alanlar tarafından belirlenecektir.”

Henüz ürüne yorum yapılmamıştır. İlk sen yorum yapmak ister misin ?