Küçük Prenses Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) 50 %

Küçük Prenses Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş)

3.00 TL 6.00 TL
  • Sayfa Sayısı : 104
  • Kağıt Kalitesi : Enzo
  • Ebatlar : 13.5 x 19.5 x 0.8
  • Barkodu : 9786052499566

Elinizde tuttuğunuz “Küçük Prenses” adlı eser, FrancesHodgsonBurnett tarafından 19. yüzyılın başlarında yazılmıştır. Uzun yıllar önceyazılmış olsa da bazı değerler var ki önemini asla yitirmezler. Sevgi, iyilik, azim, sabır, dostluk, alçakgönüllülük gibi değerlerin güzelce işlendiği bu hikayede, hikayemizin kahramanı Sara Crew bize bu değerleri çok güzel aktarıyor.
Sara Crew, Hindistan’da babasıyla birlikte mutlu bir hayat yaşar. Eğitim-öğretim hayatının daha iyi koşullarda sağlanması amacıyla babası tarafından İngiltere’deki yatılı bir okula yazdırılır. Her imkana sahip olan ve yatılı okulun en gözde öğrencisi olan Sara’nın tüm hayatı, babasının avukatının okula getirdiği bir haberle değiştirecektir. Sara’nın sabrı, iyiliği, sevgi dolu kalbi yaşayacağı onca şeyin üstesinden gelebilecek miydi?
Yaşam her zaman aynı şekilde mi devam eder? Yaşayacağımız zorlukların üstesinden nasıl geliriz? Sabırlı, sevgi dolu bir kalbe sahip olmak bize ne kazandırır?
Sara Crew nam-ı değer Küçük Prenses’e biraz kulak verelim, bakalım bize neler anlatacak? Sevgiyle anlatacakları hepimizin kalbine işleyecek.

Henüz ürüne yorum yapılmamıştır. İlk sen yorum yapmak ister misin ?