Amacın Ve Cesaretin Varsa Başarabilirsin 40 %

Amacın Ve Cesaretin Varsa Başarabilirsin

66.00 TL 110.00 TL
  • Sayfa Sayısı : 136
  • Kağıt Kalitesi : enzo
  • Ebatlar : 13.5 x 21 x 0.77
  • Barkodu : 9786254194115

İnsan varolduğu günden bu yana ölümsüzlüğün arayışı içinde olmuştur. Ölümsüz olmanın yolu ise hayatta iz bırakan başarılara imza atmaktan geçiyor.
Her başarı yolculuğu bir düşünce, inanç ve zihinsel tasarımla başlar. İnandığınız, sizi heyecanlandıran temel amacınızı öncelikle zihninizde inşa etmelisiniz. Önceden ayrıntılı olarak düşünüp tasarlamadığınız bir şeyi tesadüfen yakalayamazsınız. Ayrıca düşüncenizi amacınıza uygun eyleme dönüştürmeden ve disiplinli bir şekilde bıkmadan, pes etmeden çok çalışmadıkça kendiliğinden oluşan bir başarı insanlık tarihinde henüz yaratılmamıştır.
Hayatta her başarı özeldir. Başarı taklit edilemez ve kopyalanamaz. Başarıları taklit edemezsiniz ancak bunlardan ilham alarak ufkunuzun açılmasını, yolunuzun genişlemesini ve aydınlanmasını sağlayabilirsiniz.
Kişisel özelliklerinizi, temel değerlerinizi, eğitim ve donanımınızı iyi analiz edip buna uygun bir temel amaç ve bu amaca ulaşmak için zorlu ara hedefler belirledikten sonra sabırla çok çalışmanız halinde, size özel başarı mutlaka size gelecektir. Bundan emin olmalısınız ve hemen kendi başarınızı yaratmak için çalışmaya başlamalısınız.
Yazarın kendi deyimiyle;
‘’Başarı geciktirilebilir ancak engellenemez, başarısızlık ise uzatılabilir ancak sürdürülemez.’’

Henüz ürüne yorum yapılmamıştır. İlk sen yorum yapmak ister misin ?